Yukarı Çık
Prof. Dr. Ferit Demirkan
Prof. Dr. Ferit Demirkan +90 530 512 02 04

Demirkan Clinic Çözüm Ortakları

Niyazi Selçuk Büyükmurat

Kurgu İnternet Çözümleri Firma Yetkilisi

2007 yılından beri İstanbul' daki merkezinden yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine dijital ajanslık hizmetleri vermektedir. Yılların verdiği deneyim ile web tabanlı hizmetlerini müşterileri için kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

Küçük bir firma olmanın avantajını kullanarak müşterilerimizle her zaman yakın ve samimi ilişkiler kurmaktayız. Bu da, istedikleri zaman kolayca bize ulaşmalarını ve bizimle uzun soluklu çalışmalarını sağlamaktadır.

Asla hazır şablon tasarımlar kullanmamaktayız. İş ağımızda uzun süredir yer alan çözüm ortaklarımızla fotoğraf çekimi, logo, katalog gibi konularda da onları takım çalışmamıza dahil ediyoruz. Böylece, müşterimiz tek elden tüm çalışmaları takip edebilmektedir.

Ekibimiz tarafından kendi üretip geliştirdiğimiz yazılımlarımızı kullanarak projelerimizde özgür ve özgün çalışmalar yapıyoruz.

Çalışmalarımız sadece Türkiye veya İstanbul geneli ile sınırlanmış değildir. İnternet projelerimizi A.B.D., Kanada, Avrupa ve Ortadoğu’ da olan müşterilerimiz için de yürütebilmekteyiz.

Tamamen kendi üretip geliştirdiğimiz yazılımlarımızı kullanarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kurulduğumuz günden beri tüm projelerimizde Türkiye’ nin en iyi host firmalarından biri olan Natro ile güven içinde çalışmaktayız.

Konusunda derin tecrübeye ve bilgiye sahip Sayın Prof.Dr. Ferit Demirkan ve değerli ekibi ile uyum içinde çalışmaktan onur duymaktayız. 2007 yılından beri başta sağlık sektörü için digital ajanslık hizmetleri veren bir bilişim firmasıyız. Kurgu Ekibi olarak Demikan Clinic' in web sitelerinin geliştirilmesi, internet teknolojilerinden faydalandırılması ve tüm internet servis sağlayıcı alt yapılarının güvenli bir şekilde çalışması için kesintisiz çalışmaktayız.

destek@kurgunet.com

www.kurgunet.com

Kurgu İnternet Çözümleri - Demirkan Clinic Çözüm Ortakları