Yukarı Çık
Prof. Dr. Ferit Demirkan
Prof. Dr. Ferit Demirkan +90 530 512 02 04

Berrin Çetiner İle Boot Camp Planı

BOOT CAMP Planı Nedir?


Bakıma nereden başlayacağınız konusunda kararsız kalıp, google da, güzellik bloglarında, dergilerde kendiniz için en iyi olanı seçmenin zorlu bir görev olduğunu biliyoruz. Sizlere cildiniz ve yaşam tarzınız için en iyisini seçmenize destek olmayı teklif ediyoruz.

Gelişen teknolojik ve kozmesötik yenilikler kafaları karıştıracak bir hal almıştır. Hormonal yaşlanma etkilerine eklenen çevresel yaşlanma faktörlerine nasıl engel olmalıyız? Bunun için hangi bakımları tercih etmeliyiz? Kullanılan cihazların bizim için bir yan etkisi var mıdır? Ne gibi ürünler kullanmalıyız? Gençliğimizi nasıl ve nelerle desteklemeliyiz?

Oldukça karışık görünmekte…

Bu karışıklığı gidermek amacıyla, size özel protokolleri sonuç odaklı güzellik ve estetik prensibi çerçevesinde kişiye özel oluşturuyoruz.

BOOT CAMP Planınızı oluştururken;

İlk adım Beauty-Wellness danışmanlığı ile başlar. Ardından;

  1. CİLT ve YAŞAM TARZI ANALİZİ ile cildinizdeki ve vücudunuzdaki problemleriniz tespit edilerek çözüme odaklanılır.
  2. Sizin için özelleştirilmiş BOOT CAMP tedavi planı oluşturulur.
  3. Bir sonraki adımda sizin için oluşturulan bu tedavilerin detayları hakkında bilgilendirilirsiniz. (Nasıl hissettirdiği, tedavi sonrası neler bekleyeceğiniz, tedavi öncesi ve sonrası notları, işlemlerin süresi vs.)
  4. Fotoğraflarla sunum
  5. KOZMESÖTİK ANALİZ ile ev bakımı ürünlerinin seçimi ve kullanım bilgileri.
  6. Tedavi desteklerinin belirlenmesi ve bunlar hakkında bilgilendirme (Matrix Enerji Terapisi, Access Bars, Detox, Sağlıklı Beslenme, Laboratuvar analizleri vs.)

Başlamak için asla geç değildir! Bugün Angel Room’da Berrin Çetiner ile bir kahve içmeye ne dersiniz 