Yukarı Çık
Prof. Dr. Ferit Demirkan
Prof. Dr. Ferit Demirkan +90 530 512 02 04

Cilt Bakımları

Leke geçmişinize ve analizinize göre sizin için en uygun tedavi seçilir. Gerektiğinde kimyasal peling, micro-needling, fraksiyonel mesoterapi, medikal-estetik ve elektro-estetik tedaviler ile desteklenerek en iyi sonuçlara ulaşılır.

Hissettiğiniz kadar genç görünmenizi sağlamak için oluşturulan programda; kozmesötik bakımlar gerektiğinde micro-needling, fraksiyonel-mesoterapi, kimyasal peeling, medikal-estetik ve elektro-estetik tedavilerle desteklenerek en iyi sonuçlara ulaşılır.

Akneye neden olan sebepler gözden geçirilerek, giderilmesi için yapılan kozmesötik bakımlara gerektiğinde micro-needling, fraksiyonel-mesoterapi, kimyasal peeling, medikal-estetik ve elektro-estetik tedavilerle desteklenerek en iyi sonuçlara ulaşılır..

Cerrahi operasyon öncesi yapılan bakımlar, cilt kalitesini arttırarak; ameliyat sonrası hızlı iyileşmeyi sağlar. Ödem, morluk gibi yan etkilerin oluşumunu azaltır. Ameliyat öncesinde cilt hazırlığı, cerrahi alan enfeksiyonlarının önlenmesinde oldukça etkilidir. Ameliyat sonrasında da devam edilebilen bakımlarla kişilerin yaşam kaliteleri arttırılır.

Göz çevresinde oluşan ince ve derin kırışıklıkların tedavisi için ve gözkapağı elastikiyetinin arttırılması için mikro-moleküler hyaluronik asit bakımı gerektiğinde göz çevresi peelingi, micro needling, medikal-estetik ve elektro estetik tedaviler ile desteklenerek en iyi sonuçlara ulaşılır.

Çeşitli nedenlerle nemini ve ışıltısını kaybeden ciltlerde uygulanan efektif bakımlardır. Özel davetler öncesinde uygulandığında cildin daha sıkı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.