Yukarı Çık
Prof. Dr. Ferit Demirkan
Prof. Dr. Ferit Demirkan +90 530 512 02 04

Blog

WEB SİTEMİZ GÜNCELLENDİ !

İki yıl önce yeniden hazırladığımız web sitemizi güncelledik. 2 yıl önceki sitemizi ise ondan 5 yıl önce güncellemiştik. Dijital ortamın imkanlarının her geçen gün artması değişimin daha hızlı olmasını gerektiriyor.

Bu sefer Kurgu İnternet Çözümleri ile çalıştık ve çok daha hızlı ve düzgün çalışan bir site ortaya çıktı. Danimarka’da ödül almış site tasarımını bozmadık ama estetik menülere ulaşımı kolaylaştırmak için ana sayfaya Yüz Gençleştirme, Vücut Şekillendirme, Saç Ekimi ve Cilt Bakımı konularında birer buton ekledik. Bu menülerin içindeki bilgiler de güncellendi. Özellikle cilt bakımı konusunda, bu konudaki çözüm ortağımız Berrin Çetiner’in çeşitli tedavileri de listemize girdi.

Yeni mottomuz “Sağlıklı Güzellik, Güvenli Estetik” oldu. Estetik alanında doktor olan, olmayan o kadar çok kişi ve branş bu işin içine girdi ki danışanların da kafası karışıyor ve sanal ortamda gerçek nedir anlaşılamıyor.

Bu yıl yeni yerimizde faaliyete geçtiğimiz için Ana Menüye Demirkan Clinic adı altında kliniği, çalışanları ve çözüm ortaklarını tanıtan bir bölüm ekledik.

Life Style Bölümü daha alt kısımda bir video ekran haline geldi ve kişisel olmaktan daha çok Demirkan Clinik’teki sosyal yaşam ve eventlerin yer alacağı bir bölüm oldu. Her ay yapılacak “Yaşam Estetiği” toplantılarının özet görüntüleri, çeşitli sanatçılar ve bloggerlarla yapacağımız söyleşiler de burada yer alacak.

Life Style videoları, You Tube kanalına yüklediğimiz ameliyat, tanıtım, bilgilendirme ve basın videoları da “Demirkan TV” başlığı altında topluca ulaşılabilecek bir menu seçeneği haline geldi.

Eski sitede “Size Özel” olarak yer alan ve hastalarımızın estetik işlemlerine ait bilgilerle ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını yüklediğimiz şifreli kısmı kaldırdık. Çünkü anladık ki kimse eski fotoğraflarını görmek istemiyor.

Sosyal Medya alanını aynen koruduk, ancak Pinterest’I çıkarıp Google Plus’ı ekledik.

İletişimi kolaylaştırmak için sağ kısıma ulaşabileceğiniz “What’s up” numarasını ekledik.

Web sitemizi beğenirseniz facebook’ta paylaşabileceğiniz bir düğme de en altta artık var. Bizi beğenmenizi ümit ediyor, site ile ilgili öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.